Portakal Ucuz Tercüme Hizmetleri

Portakal Tercüme 20 yıllık tecrübe ile İstanbul’da ucuz tercüme şubelerine sahiptir. Bu bağlamda Türkiye’nin önde gelen çeviri ofislerinden biri olan firmamız, 52 resmi dilde, yeminli ve noter tasdikli tercümeler yapabilmektedir.

Uygun fiyatlı çeviri ya da ucuz tercüme yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Portakal Tercüme hızlı, kaliteli ve güvenilir olmasının yanında bir çok meslek grubuna ve eğitim gruplarına özel fiyatlar ve avantajlı hizmetler sunmaktadır. Uluslararası dev markalardan yerel firmalara kadar geniş bir yelpazeye tercüme hizmeti vermekte olan firmamız Türkiye’nin öncü tercüme bürolarından biridir.

 

Portakal Tercüme Ucuz Çeviri Yapan Şubeler

Portakal Tercüme İstanbul Anadolu yakasında 5 farklı merkezi konumda şubelere sahiptir. Tüm şubelerimiz avantajlı ve ucuz tercüme imkanları sunmaktadır. Buna göre Kadıköy, Ataşehir, Maltepe, Kartal ve Merkez olmak üzere 5 şubemiz hizmet vermektedir. Portakaltercume.com adresinden daha ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, online hizmetlerimizden ve fiyat teklifi al sayfasından, şubelerimizi dahi ziyaret etmenize gerek kalmadan ihtiyaç duyduğunuz çevirilerin masraflarını öğrenebilirsiniz.

 

Portakal Tercüme Ucuz ve Avantajlı Hizmetler Nelerdir?

Firmamız kurumsal firmalara bir çok imkan sunmakadır. Portakal Tercüme 20 yıllık deneyim süresinde Türk Hava Yolları, Ford, Toyota, Siemens, Watsons gibi dünyaca ünlü markalarla iş ortaklığı yaparak tercüme ve dil konularında çözüm ortağı olmuştur. Sahip olduğumuz temiz geçmiş ve kaliteli hizmet arşivi ile her geçen gün daha başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kurumsal firmalarında yanında Portakal Tercüme, öğrencilere, öğretmenlere ve öğretim görevlilerine özel fiyatlar ve hizmet imkanları sunarak eğitime de destek olmaktadır. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz bir çok avantajı sağladığımız eğitim ve öğretim üyeleri kaliteli ve hızlı tercüme hizmetlerinden yararlanabilmektedir.

Tüm bunlara göre sunduğumuz avantajlar arasında;

Hızlı Tercüme, Acil Teslimat, Sigortalı Tercüme, Ucuz Çeviri, Süresiz Arşiv İmkanı gibi imkanlar bulunmaktadır. Hızlı çeviri ve acil teslimat hizmetleri ihtiyaç duyulan yeminli, noter tasdikli ya da normal çeviri hizmetlerinin hızlı bir şekilde yapılmasını ve kısa sürede müşterimize ulaştırılmasını sağlamaktadır. Portakal Tercüme bir çok noter ile anlaşmalı çalışmaktadır. Buna göre noter tasdikli çeviriler için ilk tercih edilecek çeviri bürolarından biridir. Ucuz Tercüme yaptırmak ancak kaliteden ödün vermek istemiyorsanız hiç düşünmeden portakaltercüme.com adresini ziyaret edebilir ve şimdi fiyat teklifi alabilirsiniz.