İbranice, Asurca, Babil’ce gibi dillerle komşu olan, günümüzde son zamanlarda ilginin arttığı bir dil olan Süryanice dili Sami dil ailesinden bir dil olarak Mezopotamya bölgesi kabilelerince yaşatılmış bir dildir. Size alanında en az 4 yıllık Mütercim Tercümanlık lisans programından mezun olarak Süryanice tercüme alanında hizmet vermeye çalışıyoruz.

Bunun yanı sıra elçilik görüşmelerinizde ya da ihtiyacınıza uygun olarak Süryanice tercüme gereksinimlerinizde size alanında uzmanlaşmış personellerimizle hizmet vermekten kıvanç duyarız.
Günlük konuşma dilinde sarf edilen kelime sayısından da fazla kelime dağarcığına sahip olan tercümanlarımızla size etkin ve özgün tercümanlık hizmetleri vermek için günün çoğu vaktini Süryanice eserleri okumakla geçiren personellerimizle karşınızda yer almaktayız.

Hizmetlerimizin kapsamı sadece çevirmen aracılığıyla sizlere personel sunmakla sınırlı olmamaktadır. Bunun yanı sıra bilgisayar programlarının çeviri işlemlerini de sizin için uygun fiyat alternatifleriyle gerçekleştirmekteyiz. Süryanice siteleri Türkçe diline çevirme, Süryanice dilinde web sayfaları tasarlama gibi işlemleri de sizin hizmetinize sunmaktayız.

Web yazılımları alanında olduğu gibi tercüme tercüman hizmetlerimizin bir başka kapsamı da bankacılıktan finansa, sözleşmelerden tutanaklara, araştırmalardan sunumlara kadar hemen hemen bütün ilgili sahalarda da uzman kadromuzla Süryanice tercümetitizlikle gerçekleştirilmektedir.
Üstelik özgün Süryanice çeviri dilindeki metinlere sâdık kalınarak çevirilerde ortaya çıkan aksaklıkların da önüne geçilmektedir. Yukarıda belirtilenlerin yanı sıra hukuksal alanda ve medikal sektörde de sizlere etkin hizmet vermekteyiz. Bizi tanımak için sizi de bekliyoruz.