15 Yıldır Tercüme İşi Bizim İşimiz

Günümüzde artan iş hacmi ile birlikte globalleşen dünyada iş yapabilmek için bir veya birden fazla yabancı dil bilme ihtiyacı doğmuştur. Biz tercüme büroları da artan bu ihtiyacın farkında olarak bu ihtiyaca yönelik noter yeminli tercüme hizmetleri sunmaktayız.

Tercüme konusunda işinizi kolaylaştırmak, size zaman kazandırmak adına işinizde çözüm ortağı olmaktayız. Firmamızda çalışan uzman tercüman kadrosu ile başta İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Çince, Japonca ve Rusça dillerinde olmak üzere 52 dilde çeviri hizmetleri sunmaktayız. Hedefimiz, yapmış olduğumuz işte en iyisi olmak, en doğru tercümeyi, en uygun fiyatla ve istenilen sürede siz değerli müşterilerimize sunmaktır. Kadrosundaki, deneyimli ve işinde uzman tercüman personelimiz toplantılarınızda ya da gelen misafirleriniz için organize ettiğiniz bir gezide tercümanlık yapabilir. Aynı zamanda yeminli tercümanlık hizmeti de sunan şirketimiz noter tasdikli çeviri ve yabancı dilde yazılmış olan tercümelerinizi de size hızlı ve doğru bir şekilde sunmakta.

Kartal merkezdeki firmamız sektörde bu işi yapan diğer tercüme bürolarından bir adım önde, yaptığı işin her zaman arkasında yer alarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmaktadır. Piyasaya göre kıyaslandığında, uygun fiyat ve kaliteli tercüme hizmeti ile, şirketimiz maddi yönden de hizmet verdiği kişi veya kurumsal şirketleri memnun edicek fiyat politikası izlemektedir. Gün geçtikçe tercüme yaptığı dillere yenilerini eklemeyi planlayan ve büyük oranda bunu başaran şirketimiz yeminli tercüman kadrosunu da arttırmakta böylelikle yoğun zamanlarda müşterilerinin zamanından çalmamak için tüm çabayı sarf etmektedir.